Ta witryna wykorzystuje pliki cookie dla prawidłowego funkcjonowania [czytaj więcej...]. Zapoznaj się również z nowym regulaminem i polityką prywatności [czytaj więcej...].

Realizacje


orange tp 

Od 1997 roku

do dnia dzisiejszego

Firma Acnet dostarczyła do Orange (dawniej TPSA) ponad 20 tys. urządzeń dostępowych xDSL, co w znaczący sposób przyczyniło się do cyfryzacji łącz abonenckich.

Od 2014 roku dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania EFM klasy Carrier Ethernet z wszystkimi wymaganymi certyfikatami MEF. 
netia2

Od 1997 roku

do dnia dzisiejszego

Netia jest naszym wieloletnim klientem, któremu dostarczyliśmy urządzenia dostępowe xDSL .

Pierwsze łącze cyfrowe w Warszawie między siedzibą Netii a ursynowską centralą telefoniczną TP S.A. zostało zestawione na urządzeniach dostarczonych przez firmę Acnet.

Od 2004 roku jesteśmy dostawcą duktów i przełącznic optycznych.

 polkomteliplus

 Od 2002 roku

do dnia dzisiejszego

Acnet dostarcza dla firmy Polkomtel wysokiej jakości sprzęt telekomunikacyjny renomowanych producentów.

Świadczy również usługi instalacyjne oraz uczestniczy w budowie sieci.

Od 2007 roku dostarczamy przełącznice miedziane. 

era t-mobile

Od 2004 roku

do dnia dzisiejszego


Dla firmy T-Mobile (dawniej Polska Telefonia Cyfrowa) w latach 2004-2007 dostarczyliśmy urządzenia xDSL wykorzystane do budowy sieci.

Od 2008 roku jesteśmy dostawcą repeterów. Ponadto świadczymy usługi instalacji repeaterów w sieci T-Mobile.

tk

Od 2009 roku

do dnia dzisiejszego

Firma Acnet dostarczyła wysokiej jakości bramki VoIP do obsługi ponad 4000 abonentów. Dokonaliśmy również integracji i wdrożenia systemu zarządzania do dostarczonych urządzeń VoIP, które są zainstalowane w sieci TK Telekom.

interduo

Od Października 2013 r.

do Grudnia 2014 r.

W gminie Lubartów wybudowaliśmy sieć światłowodową w technologii GPON z wykorzystaniem mikrokanalizacji w części magistralnej oraz kabla doziemnego w części przyłączy abonenckich.

Inwestycja umożliwiła uzyskanie dostępu do sieci Internet dla ponad 200 mieszkańców.

Projekt ten zrealizowany został w ramach Działania 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”, Program Innowacyjna Gospodarka.

Acnet zrealizował ten projekt kompleksowo jako generalny wykonawca.

 etelko

Od Maja 2014 r.

do Listopada 2014 r.

W 2014 roku Acnet zrealizował projekt "Wdrożenie systemu B2B do raportowania ruchu telekomunikacyjnego w e-Telko Sp z o.o. w celu automatyzacji procesów biznesowych z dostawcami i odbiorcami ruchu telekomunikacyjnego".

Projekt współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa. W ramach projektu zostały zakupione m.in. zaawansowane bramy medialne, serwery, komputery przenośne i zestawy oprogramowania biurowego.

 

 

Kontakt

Acnet Sp. z o.o.
  ul. Pola Karolińskie 4
(dawniej ul. Chrościckiego 93/105)
02 - 401 Warszawa
(dawniej 02-414 Warszawa)

  22 863 81 19 
  22 863 81 85

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis techniczny