Logowanie

Oferta pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

• współtworzenie planów marketingowych oraz ich realizacja;

• edycja strony internetowej, Digital Marketing SEO / SEM, Social Media;

• opracowanie materiałów informacyjnych i reklamowych;

• przygotowywanie prezentacji marketingowych;

• organizowanie konferencji, szkoleń oraz udziału w targach;

• analiza konkurencji;

• aktywna współpraca z Działem Handlowym oraz Technicznym.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunku związanym z marketingiem;

• umiejętność redagowania tekstów tzw. „lekkie pióro”;

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• znajomość PowerPoint i programów graficznych;

• umiejętność analitycznego myślenia;

• kreatywność, sumienność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Mile widziane:

• znajomość rynku zaawansowanych technologii (IT i telekomunikacja);

• doświadczenie w marketingu B2B.

Oferujemy:

• umowę o pracę;

• interesującą i stabilną pracę w miłej atmosferze;

• możliwość rozwoju zawodowego.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Kontakt

  Chrościckiego 93/105,
02 - 414 Warszawa
  22 863 81 19
  22 863 81 85

Serwis 24/7