Oferta pracy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier produktu (telekomunikacja)

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

• wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań VoIP i UC oferowanych przez Acnet;
• instalacja i konfiguracja sprzętu u klientów;
• testowanie nowych rozwiązań;
• aktywna współpraca z działem handlowym w zakresie technicznego wsparcia sprzedaży;
• analiza trendów rynkowych;
• współpraca z partnerami zagranicznymi.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane telekomunikacja lub teleinformatyka);
• wiedza z zakresu telekomunikacji, znajomość technologii VoIP oraz sieci IP;
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i rozumienie opisów technicznych;
• kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych;
• umiejętność wyszukiwania niestandardowych rozwiązań.

Mile widziane:

• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
• znajomość rynku telekomunikacyjnego;
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• umowę o pracę;
• możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
• szkolenia doskonalące umiejętności i wiedzę techniczną;
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
• atrakcyjny system premiowy;
• elastyczne godziny pracy.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prwoadzonego przez Acnet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Kontakt

Acnet Sp. z o.o.
  ul. Pola Karolińskie 4
(dawniej ul. Chrościckiego 93/105)
02 - 414 Warszawa
  22 863 81 19
  22 863 81 85

Serwis 24/7