Ta witryna wykorzystuje pliki cookie dla prawidłowego funkcjonowania [czytaj więcej...]. Zapoznaj się również z nowym regulaminem i polityką prywatności [czytaj więcej...].

Partnerzy

albis logo Albis Technologies to szwajcarska firma, która jest producentem miedzianych i optycznych rozwiązań dostępowych klasy Carrier Ethernet. W ofercie Acnet od 2011 roku.

audiocodes2

AudioCodes to wiodący producent rozwiązań w technologii VoIP, w szczególności bram medialnych oraz urządzeń SBC. Współpraca została nawiązana w 2009 roku.

CoilerLogo

Firma Colier to producent wysokiej klasy repeaterów GSM/UMTS/LTE. Do oferty Acnet produkty zostały wprowadzone w 2008 roku, kiedy zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem Coilera na rynku polskim.
Screen Shot 10 31 17 at 09.55 AM Dinstar to producent rozbudowanych rozwiązań głosowych takich głównie jak bramy analogowe, cyfrowe ISDN, bezprzewodowe bramki VoIP czy UC.
dten DTEN to twórca przełomowej interaktywnej technologii sprzętowej – ekranu D7 z najlepszym w swojej klasie oprogramowaniem do sal konferencyjnych – Zoom Rooms.

logo-gw

GW Delight to producent dostępowych rozwiązań optycznych, takich jak niezawodny GEPON oraz innowacyjny 10GEPON. W 2010 roku nawiązaliśmy owocną współpracę, która trwa do dziś.

nvt phybridge partner

Kanadyjska firma Phybridge jest naszym partnerm od 2014 roku. W jej ofercie znajdują się switche PoLRE, które umożliwiają transmisję Ethernetową z zasilaniem PoE na odległość 370 metrów za pomocą jednej pary miedzianej.  

tainet

Z firmą Tainet współpracujemy od 2004 roku. Jest to producent sprzętu telekomunikacyjnego w zakresie wieloportowych bramek VoIP, mediakonwerterów, multiplekserów optycznych oraz modemów xDSL.  
VT LOGO  

VBeT Electronics to firma specjalizująca się w profesjonalnych zestawach słuchawkowych do komunikacji głosowej. Zajmuje się ona projektowaniem, produkcją zestawów słuchawkowych dla contact center, jak i zestawów słuchawkowych dla UC oraz bezprzewodowych rozwiązań.

yealink parnter

Yealink jest wiodącym producentem telefonów IP na świecie. Umowę o współpracy podpisaliśmy na początku 2014 roku.  
yeastar Yeastar specjalizuje się w produkcji central telefonicznych IP PBX oraz bramek VoIP z interfejsami GSM, FXS/FXO oraz ISDN BRI i E1. W 2014 roku firma Yeastar została naszym partnerem.  
zoom Zoom to lider w dziedzinie nowoczesnej komunikacji wideo dla przedsiębiorstw, oferujący łatwą i niezawodną platformę chmurową do wideokonferencji, współpracy, czatu, szkoleń, webinarów. Jego kluczowym produktem jest oryginalne oprogramowanie Zoom Rooms stosowane w salach konferencyjnych, zespołowych, szkoleniowych oraz biurach managerów i dyrektorów na całym świecie.
 

 

 

 

 

Kontakt

Acnet Sp. z o.o.
  ul. Pola Karolińskie 4
(dawniej ul. Chrościckiego 93/105)
02 - 401 Warszawa
(dawniej 02-414 Warszawa)

  22 863 81 19 
  22 863 81 85

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis techniczny