Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Login

Logowanie

Partnerzy

3CX mniej 3CX to wiodący producent opartej na oprogramowaniu centrali IP PBX, która nie tylko zastępuje tradycyjne systemy telefoniczne, ale również dostarcza kompleksowego rozwiązania zintegrowanej komunikacji.
albis logo Albis Technologies to szwajcarska firma, która jest producentem miedzianych i optycznych rozwiązań dostępowych klasy Carrier Ethernet. W ofercie Acnet od 2011 roku.

audiocodes

AudioCodes to wiodący producent rozwiązań w technologii VoIP, w szczególności bram medialnych oraz urządzeń SBC. Współpraca została nawiązana w 2009 roku.

CoilerLogo

Firma Colier to producent wysokiej klasy repeaterów GSM/UMTS/LTE. Do oferty Acnet produkty zostały wprowadzone w 2008 roku, kiedy zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem Coilera na rynku polskim.
Screen Shot 10 31 17 at 09.55 AM Dinstar to producent rozbudowanych rozwiązań głosowych takich głównie jak bramy analogowe, cyfrowe ISDN, bezprzewodowe bramki VoIP czy UC.

logo-gw

GW Delight to producent dostępowych rozwiązań optycznych, takich jak niezawodny GEPON oraz innowacyjny 10GEPON. W 2010 roku nawiązaliśmy owocną współpracę, która trwa do dziś.

mrv

Współpracę z amerykańska firmą MRV rozpoczeliśmy w 2012 roku. MRV dostarcza rozwiązania CWDM i DWDM oraz nowoczesne urządzenia sieciowe klasy Carrier Ethernet do demarkacji i agregacji.

 

phybridge 

Kanadyjska firma Phybridge jest naszym partnerm od 2014 roku. W jej ofercie znajdują się switche PoLRE, które umożliwiają transmisję Ethernetową z zasilaniem PoE na odległość 370 metrów za pomocą jednej pary miedzianej.  

tainet

Z firmą Tainet współpracujemy od 2004 roku. Jest to producent sprzętu telekomunikacyjnego w zakresie wieloportowych bramek VoIP, mediakonwerterów, multiplekserów optycznych oraz modemów xDSL.  
Logo Tenda 0 Tenda Technology, firma założona w roku 1999, to uznany, wiodący dostawca urządzeń sieciowych. Produkty Tenda obejmują m.in. sieci domowe, firmowe, switche, szerokopasmowe CPE, bramy, systemy PLC, szerokopasmowe sieci mobilne, kamery sieciowe.
VT LOGO  

VBeT Electronics to firma specjalizująca się w profesjonalnych zestawach słuchawkowych do komunikacji głosowej. Zajmuje się ona projektowaniem, produkcją zestawów słuchawkowych dla contact center, jak i zestawów słuchawkowych dla UC oraz bezprzewodowych rozwiązań.

yealink 

Yealink jest wiodącym producentem telefonów IP na świecie. Umowę o współpracy podpisaliśmy na początku 2014 roku.  
yeastar Yeastar specjalizuje się w produkcji central telefonicznych IP PBX oraz bramek VoIP z interfejsami GSM, FXS/FXO oraz ISDN BRI i E1. W 2014 roku firma Yeastar została naszym partnerem.  
 

 

 

 

 

Kontakt

  Chrościckiego 93/105,
02 - 414 Warszawa
  22 863 81 19 
  22 863 81 85

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis 24/7

Newsletter