Ta witryna wykorzystuje pliki cookie dla prawidłowego funkcjonowania [czytaj więcej...]. Zapoznaj się również z nowym regulaminem i polityką prywatności [czytaj więcej...].

XFP

Charakterystyka:

  • prędkość transmisji 10 Gbit/s
  • typ światłowodu wielomodowy lub jednomodowy
  • transmisja na długości fali 850nm, 1310nm, 1550nm
Czytaj dalej...

Kontakt

Acnet Sp. z o.o.
  ul. Pola Karolińskie 4
(dawniej ul. Chrościckiego 93/105)
02 - 401 Warszawa
(dawniej 02-414 Warszawa)

  22 863 81 19 
  22 863 81 85

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis 24/7