Ta witryna wykorzystuje pliki cookie dla prawidłowego funkcjonowania [czytaj więcej...]. Zapoznaj się również z nowym regulaminem i polityką prywatności [czytaj więcej...].

Seminarium online - Zdalne nauczanie a hybrydowe nauczanie

W dniach 8 września w godz. 13.30 - 15.30 i 22 września w godz. 17.00 - 19.00 z udziałem Kuratoriów (m.in. w Katowicach) odbędzie się bezpłatne, zdalne seminarium pod tytułem: Zdalne nauczanie a hybrydowe nauczanie. Jak wykorzystać systemy wideokonferencyjne w dalszej części szkół i uczelni?

Wymagana jest wstępna rejestracja uczestników za pomocą formularza: https://www.acnet.com.pl/seminarium/. Po rejestracji uczestnicy otrzymają link do spotkania, które odbędzie się na platformie Zoom.

Udziałem w seminarium mogą być szczególnie zainteresowane dyrekcje szkół podstawowych i średnich, władze uczelni, nauczyciele szkolni i akademiccy, osoby odpowiedzialne za działy IT oraz pracownicy kuratoriów i jednostek samorządu terytorialnego. Seminarium będzie zorganizowane w formie spotkania wideo, a nie webinarium, aby umożliwić bardziej aktywny udział, dyskusję i wymianę poglądów jego uczestników.

Program:
- Jak wykorzystać systemy wideokonferencyjne w dalszej działalności szkół i uczelni?
- XXX LO w Krakowie prekursorem w tańcu i Zoomie.
- Zoom, Microsoft Teams czy Google Meet?
- Trendy rozwiązań sprzętowych do prowadzenia wideokonferencji.
- Dyskusja uczestników.

 
 

Kontakt

Acnet Sp. z o.o.
  ul. Pola Karolińskie 4
(dawniej ul. Chrościckiego 93/105)
02 - 401 Warszawa
(dawniej 02-414 Warszawa)

  22 863 81 19 
  22 863 81 85

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis techniczny