Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Login

Logowanie

Acnet dystrybutorem 3CX

Od 1 lipca 2017 jesteśmy dystrybutorem 3CX na Polskę.

Oferta Acnet została wzbogacona o kompleksowe rozwiązania Unified Communications. Firma 3CX jest twórcą systemu telefonicznego 3CX, czyli opartej na oprogramowaniu centrali IPPBX, która nie tylko zastępuje tradycyjne systemy telefoniczne, ale również dostarcza kompleksowe rozwiązania zintegrowanej komunikacji.

Dzięki 15 oddziałom na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Japonii, Rosji, Południowej Afryce, Australii, Hongkongu i innych krajach, a także dzięki stronie internetowej dostępnej w językach niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim, rosyjskim, niderlandzkim, polskim, japońskim i wielu innych, firma 3CX jest w stanie zadbać o potrzeby telekomunikacyjne firm z różnych części globu.

System telefoniczny 3CX został wybrany przez wiodące światowe firmy i organizacje jako system spełniający ich wymogi dotyczące zintegrowanej komunikacji i telefonii; do tych firm należą m.in.: Boeing, Hugo Boss, City of Vienna, McDonalds, Wilson Sports, sieć hoteli Intercontinental, Harley Davidson oraz MIT. Firma 3CX współpracuje z ponad 50 000 klientów i 10 000 partnerów na całym świecie.

Więcej informacji 3CX-UC.

Kontakt

  Chrościckiego 93/105,
02 - 414 Warszawa
  22 863 81 19 
  22 863 81 85

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Serwis 24/7

Newsletter

Default

This is a game like counterstirke.Critical ops downloadon Android. best anime on netflix
ECHO "
This is a game like counterstirke.Critical ops downloadon Android.
"